Autorki

Skontaktuj się ze mną: twitter | tumblr | poczta: jbluvsbabycakes@gmail.com | gadu-gadu: 4536377

Imię: Caroline
Pseudonim: JBluvsBabycakes (aka Vivienne)
Wiek: 18 lat.

Status: zagubiona w brązie swoich oczu między fazą hipomanii i subdepresji;

Zawód: psycholog-amator, chętna do współpracy beta i maniakalny łasuch - nie mol - książek;

O sobie: Osiemnaście lat to za mało, by poznać ten nieudany świat.

W oczach innych: estetka. Pesymistka. Egoistka. Arogantka. Manipulantka.

Milky: Poszukiwałam osobistego anioła przez większą część mojego życia. Pojawił się dwa lata temu, usiadł ławkę przede mną. Oprócz stereotypowych złocistych włosów, ubrany był w biel, jego uśmiech oznaczał szczęście, a zarazem pogardę, dla miejsca w którym się znaleźliśmy. Moim aniołem była Ona. Caroline. Nieśmiałość przeszła dreszczem przez moje ciało. Delikatny uścisk dłoni połączony z barwą jej głosu, wciąż unosi się echem w mojej głowie. Ławkę, którą od tamtej pory dzielimy razem, jest naszą ostoją. Punktem spotkań i ukrytych uśmiechów. Mam opisać swojego przyjaciółkę, która jest dla mnie wszystkim i wie o mnie więcej niż mogę przypuszczać? Dobry wybór, Milky.
             
Jesteś najważniejszą siostrą i zarazem przyjaciółką, Caroline.

Michał: cudowna, wspaniała, genialna.

Justyna: kochana, przesympatyczna, zabawna.

Inspiracje: muzyka w dosłownym znaczeniu, książki.


 Skontaktuj się ze mną: twitter | poczta: stylinoops@gmail.com | gadu-gadu: 1862217

Imię: Klaudia
Pseudonim: Dee
Data urodzenia: 30.03.1996
Wiek: 17 lat.
Teraz: Uczennica Liceum Ogólnokształcącego

O sobie: Żyję gdzieś pomiędzy fikcją a rzeczywistością, jednak moje życie nie przypomina bajki. Nie jestem księżniczką, nie mam swojego pałacu. Moją jedyną pasją jest pisanie. Jeśli czytasz moje opowiadania, wiesz, że patologiczne środowiska są moimi ulubionymi tłami, na których maluję.  

Inspiracją jest dla mnie życie; dziewczynka z siniakiem pod okiem wysiadająca z autobusu, cichy nastolatek wyśmiewany przez innych, odgłosy kłótni dochodzące z okien mijanych budynków, moje doświadczenia życiowe. Prawie zawsze po części utożsamiam się z bohaterami i daję im kawałek siebie. Nie uważam się za geniusza oraz nie jestem idealna. Mimo wszystko mogę powiedzieć, że znalazłam już kogoś, z kim chcę iść przez ciemną dolinę życia. Zawsze jestem gotowa do pomocy, więc śmiało możecie do mnie pisać. Z tych mniej ważnych informacji: kocham Milkę z karmelem oraz gorącą czekoladę. Nie nazwę się marzycielką, ale wierzę, że pewnego dnia moje małe pragnienia się spełnią. Polecam to samo. Och, i mała rada, uśmiechnij się. Z uśmiechem ci do twarzy :) xxxx


1 komentarz:

  1. Anonimowy3/14/2013

    Hej :) czy mogłabym się dowiedzieć czy stones-taught-me-to-fly.blogspot.com/ będzie już zawsze dostępny tylko dla zaproszonych czytelników ? :) bardzo spodobał mi się ten blog i bardzo chciałabym móc go dalej czytać :)

    OdpowiedzUsuń