Fabuła


Tytuł: The way for an insomnia (Sposób na bezsenność)

Autor: Dee, JBluvsBabycakes

Gatunek: obyczajowy, erotyk, komedia, romans

Miejsce akcji: Francja, Paryż

Czas akcji: 2017r.

Połączenie: Ziam (Zayn&Liam), Larry (Louis&Harry), Francesward (Francesco&Edward)

Opis: Ludzie, którzy dążą do swojego własnego celu, popadają w uzależnienia; miewają własne priorytety, zachcianki i potrzeby, przesączone abstrakcją. Dorośli, podobnie jak inni, od małego chcą spełniać swoje marzenia. Marzenia, bez których człowiek wydaje się być nikim, a ich realizacja dodaje mu skrzydeł i pozwala rozkwitnąć. Tak było również w przypadku Liama Payne'a, 25-letniego narzeczonego konserwatywnej Danielle, który porzucił wszystko w pogoni za tym, co ważne; za tym, co naprawdę się liczy. Wygrał swoją walkę, został ogłoszony zwycięzcą i jako jeden z najlepszych fotografów na świecie, trzyma w swoich rękach marzenia innych. Wśród nich znajduję się to nazwisko: Malik.

Zayn jest piękny i każdy o tym wie. Ma 24 lata, i wykorzystuje swoją egzotyczną urodę, by dotrzeć na szczyt swoich pragnień, chce je spełniać. Od zawsze jego największym marzeniem jest to, by trafić do bardzo utalentowanego fotografa, Liama Payne'a, w którego sztabie specjalistów funkcję fryzjera pełni jedno z bliźniąt Styles, Harry, a o stylizację modeli dba nikt inny, jak Louis Tomlisnon. Nieustannie marzy o tym, by zaistnieć w świecie mody. Problem tkwi jednak w tym, że nie ma doświadczenia. Sławni ludzie dają mu rekomendacje, zabijają się o jego osobę, ale nigdy nie robią tego bezinteresownie. Chce spełniać marzenia? Proszę bardzo. Zobaczymy, czy w drodze ku własnym pragnieniom, zdolny jest poświęcić wszystko, nawet granice zawodowej etyki, potocznie zwane przyzwoitością.

AU (alternatywna rzeczywistość) – nie istnieje One Direction, chłopcy nie znają się

Ostrzeżenie: Żadne z wydarzeń zawartych w opowiadaniu nie miało miejsca; to tylko fikcja literacka. Jeżeli nie jesteś zwolennikiem miłości pomiędzy dwoma mężczyznami, to lepiej tego nie czytaj. Przewidywane sceny +18, liczne przekleństwa i wyzwiska.

Bohaterowie // Soundtrack // Zwiastun

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz